Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı, The Secret Life of Pets

the-secret-life-of-petsİsmine ve fragmanına bakınca iyi bir animasyon izleyeceğimi düşünmüştüm ama tam bir hayal kırıklığına uğradım.

Yakın zamanlarda izlediğim iyi bir dinozor, ters yüz, orman çocuğu, zootropolis, kuzular kurtlara karşı gibi animasyonlardan sonra bu animasyon için tam bir fiyasko diyebilirim.

Filmin en iyi sahneleri sahiplerinin evden çıkarken ve eve gelirken evcil hayvanların takındığı durum. Bir de evden atılmış hayvanları örgütleyerek, kendilerini evden atan sahiplerine karşı intikam almalarını sağlayan psikopat tavşanın sahiplenildiği anda takındığı sempatik, sevgiye susamışlık hali.

Bence animasyon kurgusundan kaybediyor.

Sokak hayvanlarının neden asabi ve kendilerine özgüvenlerinin yüksek olduğundan bahsedilebilirdi, ilk başta evcil hayvanlar sokak hayvanları ile küstah muhabbet ettirilebilir, evden atıldıktan sonra da adeta sosyeteden bir anda varoşlara düşmüş ne yapacağını bilemez insan gibi onların arasına girmeye çalıştırılabilirdi, ev hayvanlarının evde yalnız kaldıkları anda diğer komşu ev hayvanları her gün bir başkasının evine misafir olarak evin içinde gününü gün edebilirlerdi ve daha sonra varoşlara düştükten sonra bu eski halleri ve sahipleri ile olan oynaşmaları gözlerinin önüne hayal olarak getirilebilirdi…

Ama olmamış:(

Benim Puanım: 6 / 10

IMDB Puanı: 6,7 / 10

Sinemalar.com Puanı: 8,3 / 10

Vizyon Tarihi: 05 Ağustos 2016

Yapımı : 2016 – ABD

Tür : Animasyon , Aile , Komedi

Süre: 87 Dak.

Yönetmen : Chris Renaud, Yarrow Cheney

Senaryo : Brian Lynch , Ken Daurio , Cinco Paul , Simon Rich

Yapımcı : Christopher Meledandri , Dave Rosenbaum

Sence bu film kaç yıldızı hak ediyor??
[ Toplam: 0 Ortalama: 0]
    1. hop over to this website Şubat 27, 2018
    2. News Mart 26, 2018

    Leave Comments

Scroll Up
%d blogcu bunu beğendi: