Zootropolis: Hayvanlar Şehri, Zootopia

Zootropolis, Hayvanlar Şehri, ZootopiaHayaller kuracaksın bir şey olmak isteyeceksin ama çevrende de bir sürü alaycı ses duyacaksın “sen mi öyle olacaksın, ha ha ha o olamazsın” diye aman ha sakın pes etme,ümitsizliğe kapılma… rakiplerin senin hayallerini gerçekleştirebilmek için senden daha uygun olabilir, o hayali kuran kendi çevrende sadece sende olabilirsin ama sende de azim var, akıl var doğru bildiğin yolda geri yan çizme.

Kimsenin yaradılıştan gelen özellikleri ile alay etme. Karşındakinin hayallerini kırma. Unutma ki şeytan da melektir. Her canlının Hamurunda iyilikte vardır kötülükte. Kırdığın her canlı şeytanın kontrolüne girmiş bir kötülük olabilir.

Karşındakinin potansiyeline ulaş, ön yargılı yaklaşma, belki de aradığın yetenek ondadır.

Karşındaki her kim olursa olsun makul birşeyler istiyorsa şans tanı, imkan ver, başarabilirse hem kendi hem sen kazanırsın başaramazsa kendi kaybeder…

Bir makama erişmek için ya da makamını korumak için Düşmanımın düşmanı benim dostumdur anlayışını benimseyen bir sürü kişi mevcut, karşılaşabilirsin… bunlar sana senin hak ettiğinden daha fazla şeyler sunabilirler, sana biçilenlerin analizini iyi yap, hak ediyor musun, kusa sürede hak ettiğinin fazlasını mı veriyorlar, senden karşılık olarak ne istiyorlar. İyi değerlendir kendini kullandırma.

Hayattaki elde edebileceğin en güzel makam; kendi çabalarınla elde ettiğindir.

Çocuklar için olduğu kadar büyükler içinde çok önemli hayat mesajları taşıyan harika bir animasyon.

İnsanların yaşayışı hayvanlar ile harika benzeştirilmiş. Laf cambazı olarak Kurnazlık timsali tilki, memur yerine tembel hayvan konulması, şehrin başkanının aslan olması…

Ayrıca tavşanın kullandığı telefonun logosunun ısırılmış havuç olmasına da ayrıca bittim.

Ve daha bir sürü şey…

Benim puanım: 10 / 10

IMDB Puanı: 8,2 / 10

Sinemalar.com puanı: 8,7 / 10

Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2016

Yapımı : 2016 – ABD

Tür : Animasyon , Aksiyon , Macera

Süre: 108 Dak.

Yönetmen : Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush

Senaryo : Rich Moore , Jared Bush , Phil Johnston

Yapımcı : John Lasseter , Clark Spencer

Sence bu film kaç yıldızı hak ediyor??
[ Toplam: 0 Ortalama: 0]
  • Leave Comments

Scroll Up