Twitter Nasıl Etkin Kullanılır?

şef poster

İş yerinizin her şeyi (hamalı) siz olabilirsiniz, kimsenin sahip olmadığı yetenekleriniz olabilir, iyi bir lider olabilirsiniz, iş yeri arkadaşlarınız sizin liderliğinizde harika işler çıkarıyor olabilir.

Bütün bunlara rağmen, eğer işyeri size ait değilse, siz “böyle yapsam daha iyi olur” diyerek daha iyisini yapma gayretinize rağmen, kendi klasik bakış açısını değiştirme niyetinde olmayan “ben ne istersem sen onu yaparsın” anlayışı içerisinde bir patronunuz olabilir.

Siz doğru olduğuna inandığınız yolda patronunuza rağmen yürümeye çalıştığınızda ve hele birde takım arkadaşlarınızdan “aman canım ne var ki; o olmasa da ben hallederim” gibi seslerde patronunuzun kulağınıza gitmiş ise ve hele birde bunu söyleyen kişide de azıcıkta olsa bir umut ışığı görülmüş ise; siz ya hayallerinizi gerçekleştirmek için o çok sevdiğiniz işi bırakarak başka limana yönelirsiniz ya da patronunuz sizi takımınız içinde takım üyesi zannettiğiniz hain yüzünden devre dışı bırakabilir.

Çünkü patronunuz sizin iş yeri için ne yaptığınıza bakmayacaktır; ağzınızla kuş tutsanız o sizi asi bir çalışan görecektir ve işyerinize kazandırdığınıza bakmayacak maliyetinizin hesabını yapacaktır.

İdealleri olan bir insan için kendi işinin lideri olma en önemlisidir.

Kimse dünyaya Hint kumaşı elbiseler içerisinde gelmiyor ki; herkes anadan üryan çırçıplak bir şekilde dünyaya teşrif ediyor. Bazı maddi olarak şanslı atfedilen insanlar olabilir ama çoğu kişi de yeteneklerini zamanının ihtiyaçlarını gidermek için kullanarak para sahibi oluyor…

Rızkı veren Allah…

Bu filmde; hayallerini gerçekleştirmek ve yeteneğini herkese göstermek isteyen bir girişimci ile, herkesin ıvır zıvır bir sürü alakalı alakasız şeyi paylaştığı sosyal platformlardan Twitter’ın iş hayatı için nasıl verimli kullanılabileceğini ve Twitter’i gereği gibi kullananların işlerinde nasıl başarılarını arttırabileceğini örnekleriyle izleyeceksiniz…

Benim Puanım: 10 / 10

IMDB Puanı: 7,3 / 10

Sinemalar.com Puanı: 7,6 / 10

Vizyon Tarihi: 22 Ağustos 2014

Yapımı: 2014 – ABD

Tür: Komedi

Süre: 115 Dak.

Yönetmen: Jon Favreau

Oyuncular: Jon Favreau, John Leguizamo, Bobby Cannavale, Scarlett Johansson, Amy Sedaris

Senaryo: Jon Favreau

Yapımcı: Jon Favreau, Sergei Bespalov

Sence bu film kaç yıldızı hak ediyor??
[ Toplam: 0 Ortalama: 0]
  • Leave Comments

Scroll Up