Aynı Yıldızın Altında Film

aynı yıldızın altında film

Bir çoğumuz hayallerimizi gerçekleştirmek için her türlü imkana sahip ama yapamazken, bazıları da aynı yıldızın altında da olduğu gibi imkansızlıklar içerisinde hayallerini gerçekleştirmenin hazzını yaşarlar!

John GREEN’in aynı yıldızın altında adlı kitabı, mavi cezbedici cildi ile D&R mağazasının en çok satanlar listesinde duruyordu, New York Times’ın da Best Seller yani en çok satanlar listesinde uzun haftalar zirveyi bir başkasına kaptırmamıştı, kitabın arkasındaki tanıtım yazısını okudum ve alıp tamamını okumaya karar verdim. Okurken hiç zorlanmadım, hani derler ya bir solukta diye işte öyleydi; başladım, hiç ara vermedim ve bitirdim. Kitap ile ilgili puanım: 10 / 10 Kitap ile ilgili kitabı okuduktan sonra yazdığım yorum yazısını ve kitapta geçen müziği aşağıda yayınladım.

Benim Puanım: 10 / 10

IMDB Puanı: 8,4 / 10

Vizyon Tarihi: 27 Haziran 2014

Yapımı: 2014 – ABD

Tür: Dram

Süre: 126 Dak.

Yönetmen: Josh Boone

Oyuncular: Shailene Woodley, Ansel Elgort, Willem Dafoe, Nat Wolff, Laura Dern

Senaryo: Scott Neustadter, Michael H. Weber

Yapımcı: Wyck Godfrey, Marty Bowen

Kitap yorumu: Kanuni Sultan Süleyman’ ın dediği gibi; “ Cihanın hiçbir yeri, hiçbir zevki bir nefes sıhhatten daha önemli değildir.”

Allah’ a şükür sağlıklıyım diyorsanız, düşündüğünüz birçok şeyi de yapma gücüne sahipsiniz, bir düşünün sağlığı yerinde olamayıp ta hayaller kuranlar, imkanları dahilinde bir şeyleri yapmak isteyenler, bunun için tabiri caizse ellerinden geldiğince emek sarf edenler… Eğer sizin sahip olduğunuz sağlık hazinesine sahip olsalardı, hazinenin tamamını bırakın, öyle sağlık sorunu olan insanlar var ki; hepsi değil ama şu organım sağlıklı olsaydı ahhhh ben bilirdim yapacağımı diyor, ben bilirdim yaşamayı, öğretirdim size de nasıl güzel yaşanacağını!

Eeeeee ne duruyorsunuz sağlığınız yerindeyken sonraya ertelemek niye; şimdi, yani bugünden, bu saatten, bu dakikadan, şimdiden, yani şimdi başlayın, ertelemeyin daha fazla yaşamayı, hazine sizin elinizde iken onu çarçur etmeyin.

aynı yıldızın altında

Sence bu film kaç yıldızı hak ediyor??
[ Toplam: 0 Ortalama: 0]
    1. a fantastic read Şubat 27, 2018

    Leave Comments

Scroll Up
%d blogcu bunu beğendi: